Otázky a odpovědi

V jakých barvách jsou clip in k dostání?

Clip in vlasy jsou k dostání v odstínech blond, hnědé a černé bravy. Dále je možné zakoupit vlasy melírované a také clip in vlasy v extravagantních barvách.

Co jsou REMY vlasy a jak je poznám?

REMY vlasy jsou takové, které mají kutikulu směrem dolů, stejně jako vlasy na Vaší hlavě. Zabraňuje se tak zacuchávání vlasů. Bohužel tato vlastnost je vidět pod mikroskopem.  

Jak se clip in nasazují?

Clip in hair patří mezi nejsnadnější metodu prodlužování vlasů. Clip in se připevňují pomocí malých sponeček ke kořínkům pravých vlasů, jenž sponečky překryjí.  

Kolik času zabere nasazování clip in a jak moc je náročné?

Připevňování clip in vlasů zabere minimum času. Prodlužování touto metodou zvládne každý sám bez jakékoli pomoci v pohodlí svého domova.  

Z čeho se clip in vyrábí?

Clip in se vyrábí ze syntetických nebo 100% lidských vlasů. Clip in z lidských vlasů jsou dále dvojího typu: vlasy evropské a asijské.  

Je možné clip in chemicky a tepelně upravovat?

U syntetických clip in se úpravy tohoto typu nedoporučují. V případě 100% lidských vlasů můžete fénovat, žehlit, natáčet, je možné také ladit odstín vlasů pomocí přelivů.  

Jak musím o clip in pečovat?

Stejně jako o Vaše vlastní vlasy, umyjte je šampónem, nechte proschnout a rozčesejte. V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat na info@hezkahlava.cz

Kolik stojí poštovné?

Poštovné stojí dle tarifů České pošty:

Osobní převzetí (0 Kč)
Obyčejný balík - platba předem (52 Kč)
Balík na poštu - platba předem (93 Kč)
Balík do ruky - platba předem (102 Kč)
Balík na poštu - dobírka (133 Kč)
Balík do ruky - dobírka (142 Kč)

hezká kabelka