Clip in vlasy

vlasové doplňky pro prodloužení vlasů

Na trhu najdeme mnoho metod prodlužování vlasů, ale žádná z nich není tak rychlá, šetrná a levná jako metoda Clip – in hair. Na rozdíl od jiných metod také nemusíte navštěvovat kadeřníka, aby Vám odrostlé spoje posunul, vše zvládnete sama doma.  Metoda Clip in spočívá v připevnění sponek s našitými vlasy k vašim vlastním vlasům. Spoje jsou neviditelné.  

Ženskost

Dlouhé krásné vlasy znamenaly od pradávna ženskost, sexualitu a krásu. Historie prodlužování vlasů sahá ale až do starověkého Egypta. V té době si faraoni navazovali různé tkaniny či zvířecí srst přímo do vlasů a tím zvyšovali svoji atraktivitu a dávali najevo svou společenskou nadřazenost. Moderní život znamená všechno a hned. Proč byste tedy měla čekat, až Vám dorostou Vaše vlastní vlasy, když si je můžete za nízkou cenu pořídit okamžitě. Vlasy Clip – in neznamenají jen prodloužení ale také zahuštění Vašich vlasů.   

Jednoduchost

Vlasy clip in jsou velmi snadno aplikovatelné, takže výsledného efektu docílíte při trošce cviku za pár minut.  Prodloužené vlasy samozřejmě vyžadují pečlivou péči. Hlavním důvodem je to, že navázané prameny nejsou spojeny s pokožkou hlavy a nejsou tedy vyživovány přírodními látkami. Proto je třeba tento nedostatek prodlužování vlasů cíleně odstraňovat speciální péčí. Při pravidelném používání těchto výrobků vlasům zůstane lesk a elasticita.  Dennímu stylingu ale nestojí nic v cestě. Prodloužené vlasy můžete libovolně fénovat, žehlit nebo natáčet. Povoleno je dokonce i barvení.   

Kvalita

Náš obchod nabízí vlasy označované REMY, to znamená, že jsou všechny uspořádány podle směru růstu a dosahují tak kvalit Vašich vlastních vlasů. Vlasy se tedy necuchají a netřepí při rozčesávání.  

Zhušťovací pásy vs. Sety

Clip in sety jsou určeny pro nejnáročnější klientky, které chtějí dosáhnout velkého efektu. Sety jsou vyráběné jak v nejvyšší možné kvalitě, tak i v kvalitě, která je svou cenou dostupná i méně náročným klientkám.  100% lidské vlasy lze bez problémů stříhat, barvit a jinak upravovat. Zhušťovací pásy jsou určeny především klientkám, které chtějí zahustit svoje vlastní vlasy. Tyto pásy jsou vyrobeny ze 100%  lidských vlasů a lze je též bez problémů stříhat, barvit a jinak upravovat.

hezká kabelka